przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i  kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: oee@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie, nr 58 684 69 26

Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie Ośrodka Edukacji Ekologicznej. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

Lista podstron:

„Bardzo w to wierzę wspomagam jeże!”

z dnia 07-10-2020

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Szymbarku zaprasza do udziału w realizowanej aktualnie w szkołach podstawowych plenerowej akcji edukacyjnej, której podsumowaniem jest konkurs na najciekawszy plakat.

czytaj więcej ...

Warsztaty rodzinne „Bioróżnorodność ziół. Zastosowanie w kuchni i kosmetyce”

z dnia 04-09-2020

 W sierpniu w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Szymbarku gościliśmy rodziny zafascynowane bioróżnorodnością ziół naszej okolicy, a także osoby zainteresowane obserwacją nocnego nieba!

czytaj więcej ...

Lato w Ośrodku Edukacji Ekologicznej

z dnia 13-08-2020

 Wakacje w Szymbarku to dni wypełnione warsztatami w malowniczej przyrodzie regionu i nie tylko...

czytaj więcej ...

„BioBlitz w dolinie Raduni”

z dnia 16-07-2020

W drugiej połowie czerwca Kaszubski Park Krajobrazowy z Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Szymbarku włączyli się w organizację wspaniałej akcji, promującej poznanie  bioróżnorodności doliny rzeki Raduni w rejonie Basenu Somonińskiego i Przełomu Somonińskiego, zwanego lokalnie Wąwozem Trątkownickim. Głównymi organizatorami przedsięwzięcia była Gmina Somonino i Piotr Kowalewski.  

czytaj więcej ...

Tęsknimy za Wami….

z dnia 15-05-2020

Na początek zachęcamy do śledzenia naszego profilu facebook (https://www.facebook.com/oee.szymbark/ ) , gdzie będą się pojawiać aktualne informacje nt. organizacji pobytów, jak również materiały edukacyjne dotyczące poruszanej przez nas problematyki oraz relacje z wyjazdów terenowych na obszar KPK

czytaj więcej ...

WAŻNA INFORMACJA

z dnia 12-03-2020 czytaj więcej ...

Ferie z przyrodą za pan brat !

z dnia 29-01-2020 czytaj więcej ...

Warsztaty jednodniowe w szkołach powiatu kartuskiego

z dnia 20-01-2020

Na przeprowadzonych warsztatach wskazywaliśmy jak pomagać, ale też jak nie przeszkadzać zwierzętom w okresie kalendarzowej zimy. Bo czy dokarmianie różnych grup zwierząt w czasie łagodnej zimy jest pomocne czy wręcz przeciwnie?  

czytaj więcej ...

Owocne Grzybobranie 2019

z dnia 17-10-2019

Termin tegorocznego festynu edukacyjnego zbiegł się z czasem obfitości, a wręcz wysypu grzybów na Kaszubach – więc uczestnicy przyjechali z wielkimi nadziejami na owocne grzybobranie...  

czytaj więcej ...

Konkurs na projekt plakatu promującego Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020

z dnia 17-09-2019

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu serdecznie zachęca do wzięcia udziału w konkursie na projekt plakatu promującego Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020.  

czytaj więcej ...


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Następna

Copyright © OEE w Szymbarku, Szkolna 1a, 83-315 Szymbark