Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Ośrodek Edukacji Ekologicznej przy KPK

  • Wiosenne Warsztaty Przyrodnicze
    Wiosenne Warsztaty Przyrodnicze
SZYMBARK
Polecamy konkurs "Bardzo w to wierzę wspomagam jeże"
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
WFOSiGW
Modraszek Telejus - poznaj jego historię...

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Krajobrazy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu kartuskiego. Celem Konkursu jest uwrażliwienie uczestników na piękno otaczającej przyrody oraz zwrócenie uwagi na walory krajobrazowe Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Fotografie konkursowe należy nadsyłać jako przesyłkę pocztową, bądź też dostarczyć bezpośrednio do siedziby Organizatora Konkursu w postaci odbitek formatu A4 (20x30 cm) i w postaci cyfrowej na nośnikach CD do dnia 14.09.2012 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród rzeczowych nastąpi podczas „Grzybobrania” w OEE w Szymbarku, które odbędzie się w ostatnim tygodniu września.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Ośródka Edukacji Ekologicznej w Szymbarku: p. Monika Rekowska i p. Mateusz Drężek, tel. 58 684 69 26, kom. 502 502 886, email: oee@pomorskieparki.pl, oeeszymbark@o2.pl. Poniżej znajdą Państwo link do Regulaminu Konkursu.

Zapraszamy do udziału!

 

Regulamin Konkuru Fotograficznego „Krajobrazy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie”.