Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

Ośrodek Edukacji Ekologicznej przy KPK

  • Zapraszamy grupy na warsztaty w ramach organizacji półkolonii- możliwość zajęć online! Więcej informacji pod nr tel.502 502 886
  • Wiosenne Warsztaty Przyrodnicze
    Wiosenne Warsztaty Przyrodnicze
SZYMBARK
Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
WFOSiGW
Modraszek Telejus - poznaj jego historię...

Czegoś wciąż nam brak…  Brakuje nam spotkań z Wami na żywo – uczestnikami przyrodniczych wypraw, ale również spotkań z prowadzącymi zajęcia - pasjonatami przyrody, zarażającymi nas niejednokrotnie swoimi pozytywnymi inicjatywami.  Minęło już trochę czasu od naszego przejścia w inny tryb- tryb udoskonalania bazy dydaktycznej i noclegowej, prac terenowych w Kaszubskim Parku Krajobrazowym, ale również edukacji prowadzonej w sposób online.

Ten czas wykorzystujemy bardzo efektywnie i z myślą o Was…Podczas Waszej nieobecności wymalowaliśmy m.in. większość pomieszczeń w budynku, przygotowaliśmy też ogród pod kątem edukacyjnym. Już nie możemy się doczekać, kiedy przekażemy je do dyspozycji grup…

Jednak edukacja ekologiczna realizowana w terenie jest naszą misją, dlatego z utęsknieniem czekamy na możliwość wznowienia tzw. zielonych szkół!

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu facebook (https://www.facebook.com/oee.szymbark/) , gdzie będą się pojawiały aktualne informacje nt. organizacji pobytów, jak również materiały edukacyjne dotyczące aktualnie poruszanej przez nas problematyki oraz relacje z wyjazdów terenowych na obszar KPK.