przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Konkurs Fotograficzny "Krajobrazy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Krajobrazy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu kartuskiego. Celem Konkursu jest uwrażliwienie uczestników na piękno otaczającej przyrody oraz zwrócenie uwagi na walory krajobrazowe Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Fotografie konkursowe należy nadsyłać jako przesyłkę pocztową, bądź też dostarczyć bezpośrednio do siedziby Organizatora Konkursu w postaci odbitek formatu A4 (20x30 cm) i w postaci cyfrowej na nośnikach CD do dnia 14.09.2012 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród rzeczowych nastąpi podczas „Grzybobrania” w OEE w Szymbarku, które odbędzie się w ostatnim tygodniu września.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Ośródka Edukacji Ekologicznej w Szymbarku: p. Monika Rekowska i p. Mateusz Drężek, tel. 58 684 69 26, kom. 502 502 886, email: oee@pomorskieparki.pl, oeeszymbark@o2.pl. Poniżej znajdą Państwo link do Regulaminu Konkursu.

Zapraszamy do udziału!

 

Regulamin Konkuru Fotograficznego „Krajobrazy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie”.


Copyright © OEE w Szymbarku, Szkolna 1a, 83-315 Szymbark